Брат власними руками зшив сукню для сестри на випускний, оскільки у батьків не було грошей купити їй вбрання

Закінчення школи – це важливий етап в житті для кожної людини.

Випускний – це чудове свято, після якого відкриваються нові можливості. Найбільше випускний вечір очікують дівчата, адже це час, коли можна одіти пишну сукню, зробити чудовий макіяж та вразити всіх своєю красою. В цей вечір кожна дівчина стає справжньою принцесою. На жаль, вечірні сукні в наш час коштують не дешево і багато сімей не можуть позволити собі такої розкоші. Через це багато дівчат відмовляються іти на випускний, щоб не відчувати себе зайвою. 

Сьогодні ми вам розповімо схожу історію, яка трапилася у філіппінській сім’ї. Батьки не могли навіть взяти сукню в оренду для доньки. Рідному брату стало жаль сестру, тому він вирішив їй допомогти. 

Хлопця звуть Маверік Франциско Ояо. Він придумав шикарний дизайн, купив всі необхідні матеріали та зшив чудове випускне плаття.

Хлопця надихнули роботи дизайнера Майкла Чінко. Це мала бути сукня з пишною спідницею, прикрашена сатиновою стрічкою. 

Маверік вчиться на факультеті культури і мистецтв, тому не дивно, що у нього така багата фантазія. Корсет сукні він розмалював фарбами для одягу самостійно. 

Багато уваги дизайнер також приділив окремим елементам і деталям цього казкового вбрання.

Сестра була шокована від такого подарунка, адже дівчина була впевнена, що на власний випускний залишиться вдома. Такої унікальної та креативної сукні не було ні у кого. 

А ось і сам творець цього шедевра і його сестра.

Завдяки братові дівчина відчула себе справжньою королевою балу. Хіба це того не варте?

Вам сподобалася сукня?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: