Бородатий ветеринар був добрий до осиротілих кошенят, і вони вирішили, що він – їх матуся!

Ці крихітки потрапили у Нью-Йоркську ветлікарню: три маленькі кошенятка, які були просто покинуті напризволяще після грози. Геть юні та безпорадні, вони б не змогли вижити без материнської опіки.  

Поруч з малюками були бездиханні тіла ще чотирьох котенят. Напевне, малюки потонули ще під час попередньої грози. Дивно, що ці три котики вижили, адже їм було всього по два тижні. 

Гіл Нуньєс, ветеринар, розповідає:

«Котенята були в жахливому стані: очі запалені, нежить, зневоднення – це лише маленький перелік захворювань, які отримали бездомні тваринки ». Чоловік стверджує, що вони тремтіли й жадібно їли замінник молока. 

«Саме в ці моменти я дійсно щасливий, бо розумію, що день прожитий не надаремно, я врятував життя трьом прекрасним котикам, які більше не дізнаються, що таке голод та спрага!»

Сироти отримали імена: Донателла, Джанні і Санто.

Гіл в першу ніч практично не відходив від малюків, він постійно був поруч з кошенятами та підгодовував їх. Чоловік розповідає, що перейняв на себе роль батька та зігрівав кошенят на своїх грудях.

Кошенят згодом перемістили в відділення інтенсивної терапії, оскільки респіраторні захворювання прогресували. Одного малюка спасти не вдалося. Вижила дівчинка Донателла та найменший хлопчик Санто. 

Кошенята дуже прив’язалися до Гіла, адже він практично все лікування був поруч. Тваринки люблять засинати в чоловіка на грудях та ховати свої маленькі голови під підборіддям. «

Попри дикий недосип, Гіл жодного разу не порушив графік годування.

Ось такі красиві та здорові кошенята зараз.

Просто гляньте на цих чарівних малюків!

Вам сподобалися світлини?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: