“Бог завжди поруч” – повчальна притча, яку досить прочитати 1 раз, щоб запам’ятати навіки

Хлопчик прогулювався вулицею в сонячну погоду, через яскраве сонячне проміння він не побачив каміння, спотикнувся й впав. Внаслідок цього поранив ноги та долоні, а ще – забив лоба. Хлопчик дуже розізлився й крикнув до Бога: 

– Навіщо мені Хранитель, який дозволяє так невдало впасти? 

Тоді хлопчик вирішив змінити свій шлях й обрав іншу стежку. Він навіть не здогадувався, що попереду на тій дорозі за каменем, де він спотикнувся, лежала отруйна змія – якщо б він пішов далі, то б точно чекала на нього загибель від отрути.

От йде юнак вже іншою дорогою, раптом над ним зібралися громові чорні хмари й почалася гроза. Щоб не змокнути під дощем, хлопчик побіг під дерево, але знову спотикнувся, впав й вдарився. Він знову розлютився на Бога:

– Що ж ти за Хранитель, якщо не дав мені сховатися від дощу? 

Не хотів юнак потрапити під грозу й звернув на третю стежку. Так і не побачив, що в те дерево, під яким він хотів заховатися, влучила громовиця, й воно згоріло вщент за один момент.

Тепер хлопець вже обережно ішов та дивився під ноги, й при цьому постійно промовляв:

– Не можу я Тобі довірити свою долю, Боже, не оберігаєш ти мене від нещасть, не дозволяєш іти дорогами, що я обрав для себе.  

Під час цих думок він впав втретє й зламав собі руку. Дикий біль захопив його розум і хлопець почав кричати до Творця: 

– Не вірю я більше в те, що Ти є. Ти мені не допомагав, не захищав, а лише заважаєш. Куди я піду – всюди чекає нещастя, дай мені спокій! 

Правда, хлопчик не знав, що на кінці третьої дороги його чекала чорна прірва, яка вела у безодню. 

Тоді вирішив він іти горами, рани на тілі завдавали мук, тіло нило, але йому вдалося добратися до вершини. Зверху було видно три дороги:і змію отруйну на першій дорозі, і дерево обгоріле на другій, і прірву чорну на третій. Лише тоді хлопчик усвідомив, що Творець не покинув його, а врятував тричі від загибелі.

Мораль:

  • Те, що здається на перший погляд невдачею, може бути справжнім везінням. 
  • Не нарікай на Господа, можливо, адже навіть одна маленька проблема зараз може врятувати тебе від біди в майбутньому. 
  • Довірся Богу, Він знає значно більше, ніж бачать твої очі. 

Вам сподобалася притча?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: