Без нас прекрасно обійдуться: текст, який варто прочитати кожному

Без вас це світ буде існувати далі, якою б цінною та важливою ви б не були. Звичайно, спершу будуть сумувати, хтось буде згадувати вас зі слізьми на очах, однак всі ваші близькі та рідні змушені жити далі. На нашій планеті мільярди людей, серед них є дипломовані фахівці, незамінні лікарі, творчі особистості, і всім їм здається, що цей світ залежить від їхніх рішень.

Однак, наше суспільство влаштоване по-іншому. Незамінних немає, і це варто розуміти. Не дозволяйте собі довго бути відсутніми, оскільки вас точно замінять і не будуть чекати. Звичайно, з нашим відходом в оточення з’являється порожнеча, яку необхідно заповнити. Ми ж щодня виконували певні функції, мали обов’язки, які потрібно якнайшвидше делегувати іншим людям.  

Не обійдуться без вас лише найближчі: батьки, діти, чоловік-однолюб. Ви назавжди закарбуєтеся в їхній пам’яті. Коли я втратила батька, то зрозуміла, що його пацієнти підуть до іншого лікаря, який також буде виконувати свою роботу, але от у мене не буде більше іншого батька.  І цей біль пронизує моє серце досі, хоча пройшло вже немало часу.

Я часто згадую перед сном про те, як він обіймав мене, як ми з ним проводили разом часом веселилися, як батько робив мені зауваження – ці моменти є незамінними.

А ваші діти, батьки, навіть собака – на все життя залишаться без вас. І обійтися не зможуть ніяк, просто змушені будуть змиритись.

Тому цініть своїх рідних та близьких, правильно розставляйте пріоритети. Піклуйтеся про себе і своє здоров’я, відпочивайте, не беріть на свої плечі надто багато вантажу. Якщо у вас надто багато завдань на роботі – нехай пошукають іншу людину й передадуть частину завдань. Вони без вас зможуть обійтися, а от рідні – ні.

Бережіть себе!

Що Ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: