9 звичок людей, у яких вдома ідеальна чистота. Завтра починаю робити №2 і №7

Ви хочете, щоб ваше прибирання не займало цілий день, та протягом тижня в домі завжди було чисто? Тоді збережіть цих 9 простих маніпуляцій, які є взагалі не складними, але значно полегшать ваше життя. 

Втілюйте в життя ці 9 маніпуляцій і вашому домі завжди буде охайно та чисто.

1. Заправляйте ліжко

Завжди заправляйте ліжко вранці. Навіть психологи стверджують, що така маніпуляція дає позитивний заряд на цілий день. Як тільки встали з ліжка, одразу складіть постільну білизну. 

2. Порожня раковина вранці

Ця ситуація знайома багатьом людям, коли прокидаєшся вранці, приходиш на кухню, а там – гора посуду. Тоді вже і снідати не хочеться й готувати теж. Дотримуйтеся золотого правила – лягати спати можна після того, коли раковина буде чиста і суха. 

3. Прання та прасування

Прання та прасування також можна впорядкувати. Прати потрібно з певною регулярністю, хоча б двічі на тиждень. А от прасуванням можна займатися під час перегляду кінофільму. Ви навіть не помітите, як пройде час. 

4. Кожній дрібниці – своє місце

Кожна річ в домі повинна мати своє місце. Використовуйте органайзери чи різні кошики для всіляких дрібничок.  

5. Не відкладайте

Прокрастинація – це стан, коли людина відкладає всі важливім справи на потім, а згодом це призводить до певних проблем. Те ж саме стосується і прибирання. Якщо у вас є зараз час для того, щоб привести дім в порядок – зробіть це. 

6. Складайте одяг

Розкиданий одяг по кутках робить житло неохайним. Тому навіть після важкого робочого дня, знайдіть в собі сили та розкладіть все по місцях. 

7. Мийте посуд відразу

Якщо ви не хочете ввечері відмивати кухню, то робіть це ще під час приготування їжі. Мити посуд і плитку потрібно одразу, ви значно зекономите свій час. Прибирання не має бути ритуалом, його потрібно робити інтуїтивно. 

8. Не лягайте спати, поки кухня брудна

Кухня завжди має бути в чистоті. Саме в цій кімнаті ми набираємося сил та енергії, тому підтримувати її чистою дуже важливо.

9. Плануйте

Плануйте вдало свій час і протягом дня виконуйте певні маленькі справи по дому. Тоді під кінець тижня прибирання не буде для вас великою проблемою. 

Ви дотримуєтеся таких правил чистоти?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: