7 фільмів, які піднімуть настрій після важкого дня

Втома та поганий настрій бувають у кожного. Ніщо так краще не може впоратися з цим, ніж тепла та комфортна атмосфера. Найлегше її створити за допомогою кінофільмів.

Ось добірка фільмів, які навіть після самого поганого дня нагадають про те, що життя сповнене щастя.

Незатишна ферма

Cold Comfort Farm, 1994

Флора Пост – молода гарненька дівчина, яка змушена переїхати до родичів у село. Усі родичі, у яких вона гостювала, мали якісь дивацтва. З часом сімейні пристрасті лише розпалюється. Дівчина має надію, що здоровий глузд допоможе впоратися їй з усіма проблемами. 

Рейтинг IMDb — 7,3

Красиві дівчата

Beautiful Girls, 1996

Віллі Конвей – людина мистецтва, у якого не склалася музична кар’єра. Він вирішив все залишити й повернутися до рідного містечка. Там у нього розпочинається нове життя зі старими друзями, у кожного з яких вже є власна історія життя…

Рейтинг IMDb — 7,2

X+Y

X+Y, 2014

Сюжет розповідає про замкнутого підлітка – Нейтана Елліса, який володіє неабияким хистом до математики. Його навіть обрали представником Великобританії на Міжнародній математичній олімпіаді. Там він натрапляє на труднощі та зустрічає своє перше кохання. 

Рейтинг IMDb — 7,2

Чоловічий стриптиз

The Full Monty, 1997

Герої цього фільму залишилися без роботи, але вирішили організувати власне стриптиз – шоу. Їхній задум приречений на провал, адже новоспечені танцівники не відрізняються неземною красою і натренованими тілами. Тому вони вирішують привернути увагу потенційних глядачок радикальним способом.

Рейтинг IMDb — 7,2

Так, можливо

Definitely, Maybe, 2008

Маленька дівчинка хоче дізнатися про минуле батька й розпитує у нього, чому той розлучився з її матір’ю, а також його життя до шлюбу. Чоловік розповідає про трьох головних жінок його життя, але всім змінює імена. Розповідаючи історії, чоловік сам розуміє, що може ще повернути кохання всього свого життя.

Рейтинг IMDb — 7,2

Чистий аркуш

La tête en friche, 2010

Фільм розповідає про невеликий епізод життя француза Жермена, який живе в провінційному містечку, де всі один одного знають. Більшість знайомих Жермена вважають його дурним і недалеким, часто глузують з нього і жартують. Одного разу в парку він зустрічає милу літню даму Маргаретту, яка змінить його життя.

Рейтинг IMDb — 7,2

Десятидюймовий герой

Ten Inch Hero, 2006

Сюжет розгортається навколо компанії молодих людей: трьох дівчат і одного хлопця, які працюють разом в одному закладі поруч з морем. Всі вони ще на початку свого шляху, у всіх є свої мрії і свої страхи. Сонячний, щирий і романтичний фільм.

Рейтинг IMDb — 7,5

Вам сподобалася добірка?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: