5 фільмів про сімейні цінності

Фільми з власною атмосферою, які допомагають зрозуміти  справжні сімейні цінності.

Щоденник пам’яті /The Notebook, (2004)

Ця історія не залишає байдужим. У ній розповідається, як один старий з дому пристарілих вирішує прочитати щоденник його молодості та кохання. Сюжет розгортається навколо молодої пари. Молодий юнак та дівчина закохуються один в одного без тями, але їм заважає одне – соціальна нерівність. “За кожною великою любов’ю стоїть велика історія” – слоган фільму. 

Вогнестійкий/ Fireproof (2008)

Почуття не є безкінечними, і коли вони згасають в закоханих відкриваються очі на свого партнера. Ми починаємо помічати негативні риси один одного, людина починає дратувати й просто віддаляється. Саме про це розповідається в цьому фільмі. Головний герой намагається врятувати стосунки зі своєю дружиною.

Історія про нас / The Story of Us (1999)

Між розлукою та розлученням є прикордонна територія. Чудове подружжя Бен і Кеті через п’ятнадцять років спільного життя перебуває на межі розлучення. Вони з усіх сил намагаються врятувати свої стосунки, адже не так просто розлучатися, коли стільки років прожили разом. 

 

Клятва / The vow (2012)

Історія розповідає про молоде подружжя, яке під час подорожі потрапляє в жахливу автокатастрофу. Жінка впадає в кому, а чоловік зі всіх сил піклується про неї. Однак, коли дружина приходить до тями, реальність видається дуже неочікуваною.

Командний пункт (або Кімната війни) / War Room (2015)

Сюжет драми обертається навколо ідеальної сім’ї, яка тільки здається такою. Насправді, у пари багато проблем. Розуміючи, що їхня сім’я опинилася на межі розриву, Елізабет вирішує боротися за збереження шлюбу та відновлення палких стосунків. Елізабет випадково знайомиться зі старою проникливою дамою Кларою Вільямс, яка дає героїні мудрі поради по влаштуванню сімейного добробуту.

Яким жанрам фільмів ви віддаєте перевагу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: