31 числа я не витримала і запитала чоловіка, де його зарплата. Мені вже набридло, що він звик жити за мій рахунок

Я одружилася ще чотири року тому, з того часу забезпечення сім’ї практично на мені. Я оплачую платежі за квартиру, купляю продукти, а його грошей – взагалі не бачу. Мені вже це остогидло, тому я не знаю, що робити далі, і чи взагалі я хочу бути з ним надалі. Він старший за мене на цілих 8 років, але поводитися безвідповідально, наче мала дитина. До зустрічі зі мною він вже був одружений, від попереднього шлюбу є ще донька. 

Сергій розповідав, що їм  дружиною не вистачало коштів на проживання, тому їм доводилося тяжко працювати. В такому темпі коханню просто не було місця, тому вони й розлучилися. Сергій просто повернувся до батьків. Потім він зустрів мене, й ми одружилися. Після весілля стали проживати в моїй квартирі, яку я якраз придбала напередодні. Я свого Сергія прописала у своїй квартирі. При цьому чоловік звик звинувачувати всіх навколо у своїх невдачах.

Зараз він працює менеджером з продажу, робота дійсно напружена, тому чоловік завжди нервовий. Однак всю злість він виливає на мене. Я старалася терпіти його неадекватність після роботи, але зараз розумію, для чого мені це все? Заради чого я все це терплю?

За чоловіком жінка має відчувати себе, як за кам’яною стіною, а я розумію, що можу розраховувати лише на себе. Дуже часто траплялося таке, що він залишав мене наодинці з проблемами, а коли я демонструвала своє невдоволення, то Сергій одразу брався за валізу і переїжджав до матері. Я не витримувала і через кілька днів просила його повернутися.

Про гроші я взагалі мовчу. За все повинна платити я, Сергій же говорить, що відкладає кошти нам на будинок за містом, але от чи дійсно буде у нас цей будинок і на кого він його запише? От цього року мене вразили рахунки за газ, я просто вже не в змозі була оплачувати все самостійно, тому попросила в нього допомогу. Він пообіцяв, що дасть грошей, але минув місяць, а грошей Сергія я так і не побачила.

Користі з цих стосунків я не отримую ніякої, але без нього не можу, дуже сумую, коли він покидає мене. Однак сам Сергій не хоче розв’язувати цю проблему. 

Підкажіть, який є вихід з цієї ситуації? 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: