10 дратівливих й одночасно зворушливих ознак котячої любові до людини

Кішки – це найпоширеніші домашні улюбленці.

Вони хитрі, веселі та норовливі. В диких кішок також є ці якості, але за ними спостерігати набагато цікавіше. Навіть величезні леви і тигри поводяться точно так само, як наші домашні вихованці. Котики живуть за власними правилами. Інколи їхня поведінка викликає багато запитань, але дуже рідко ми знаходимо на них відповіді.

Сьогодні ми вам хочемо розповісти, як коти демонструють свою любов до господаря. 

1. Жування ваших кінцівок

Домашні вихованці часто граються з людиною, але можна навіть не помітити, як кіт задрімав, тримаючи в зубах ваш палець.

Таке покусування означає, що кішка вдячна вам за турботу та увагу. 

2. Вилизування

Коти проводять багато часу за важливим ритуалом “вилизування”. Коли починаєш за ним спостерігати, то він може й почати вилизувати і тебе.

Так найчастіше чотирилапі демонструють свою прихильність до господаря, а ще вони роблять на вас мітку, що ви належите членів їх сімейної групи.

3. Гучне нявкання

Рідкісне і тихе нявкання – це навіть симпатично, але коли вокалізи вашої кішки перетворюються в передсмертні крики змученої людини, стає реально страшно. У це важко повірити, але таким чином кіт не намагається звести з розуму.

На відміну від широко поширеної думки, між собою кішки не спілкуються за допомогою нявкання. Ці вокальні партії вони використовують тільки для того, щоб спілкуватися з людиною.

4. Топтання на вашому обличчі (грудей і причинних місцях)

Ви, напевно, помічали, як кіт просто перебирає передніми лапками, і це дуже схоже на  масаж, або ж нібито вони замішують якесь тісто. Такі дії закладені в котів на інстинктивному рівні. Саме цими рухами масажують маленькі котики груди матері, щоб покращити прилив молока. В дорослому віці кішки повторюють такі рухи, щоб знову відчути безтурботне дитинство, відчути безпеку. Дорослі коти роблять це тільки, коли вони максимально розслаблені і відчувають себе в безпеці.

5. Пильний погляд

Кішки люблять спостерігати за своїми господарями, інколи навіть може скластися враження, що за вами стежать.  

Зазвичай котячі встановлюють зоровий контакт з тими людьми, до яких вони відчувають глибоку довіру. “Поцілунок кішки” – це довгий погляд, а потім повільне моргання. Щоб відповісти взаємністю, просто моргніть кішці у відповідь. 

6. Буцання

Інколи кіт намагається відволікти вас від звичних справ й починає дивні рухи: буцає мордою до обличчя, або ж просто треться. 

Лоб, ніс, підборіддя – все одно. Такий жест означає, що тварина вас любить й поважає. 

7. Спроби проникнути в вашу кімнату

Домашні тварини взагалі не мають поняття, що людина прагне проводити деякий час на усамітненні. Постійне прагнення уваги та турботи призводить до того, що пухнастики завжди будуть поруч. Вони прагнуть потрапити в ту кімнату, де ви знаходитеся на одинці.

8. Кайдани на ногах

Коти сумують за вами, поки ви весь день проводите на роботі. Тому після вашого повернення кішка не дає вам зробити і кроку й постійно крутиться біля ніг.

9. Окупація вашого комп’ютера

Їм не подобається, коли ми приділяємо час чомусь іншому, навіть якщо це гаджети. Щоб ви менше проводили часу за комп’ютером, кіт просто застрибує на стіл та вмощується буквально на клавіатуру.

10. Проникнення в ванну

Кішки, які люблять своїх господарів, не хочуть залишати вас на одинці. Саме тому, коли ви ідете у ванну, ваша тваринка буде намагатися з усіх сил потрапити туди ж.  

А ще кішки просто ненавидять закриті двері.

Чи маєте Ви домашнього улюбленця?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: