10 дитячих документалок, які сподобаються їм більше за мультики

Чудові документальні стрічки для сімейного перегляду, які допоможуть вам глянути на звичний світ зовсім під іншим кутом. Цікаві факти та зйомки захоплюють як дорослих, так і дітей. 

Арктика

kinopoisk.ru

Короткометражна стрічка, яка розповідає про складну історію виживання полярної ведмедиці та її потомства: двох маленьких ведмежаток. Тваринам зараз приходиться значно важче, через глобальне потепління. 

Народжені на волі

У кінострічці відображається неймовірна історія взаємостосунків диких тварин та їх відносини людьми. Волонтери просто рятують осиротілих орангутангів та слонів, а потім допомагають їм пристосуватися до навколишнього середовища. 

Острів лемурів: Мадагаскар

Не дарма Мадагаскар ще називають “островом лемурів”, адже тут вони поселилися ще мільйони років тому, а зараз їхня популяція налічує сотні різноманітних видів. Однак проблема полягає в тому, що ці милі тваринки зараз опинилися під загрозою зникнення. Патрісія Райт вивчає життя мадагаскарських лемурів, допомагаючи їм вижити і, одночасно, знайомлячи глядачів з їх життям у природних умовах.

Птахи

Над створенням цього фільму понад 500 професіоналів трудилося цілих три роки. Загалом сюжет демонструє сезонну міграцію птахів. Фільм унікальний тим, що для ідеальної передачі інформації було використано літальні апарати, тому глядач може побачити світ очима перелітних птахів.

Життя. Найбільша подорож по Землі

Всього лиш за півтори години ви встигнете відвідати  екзотичні джунглі, африканську савану, льодовики Антарктики, глибини Тихого океану і десятки інших заповідних місць. Ця неймовірна стрічка отримала премію «Еммі» в номінації «Видатна програма про природу».

Мікрокосмос

Вони нас оточують повсюди і щодня – мікроскопічні комахи, равлики та інші мешканці нашого середовища. В порівнянні з ними звичайна людина здається справжнім гігантом. Неймовірна стрічка допоможе вам глянути краще на світ з величезними рослинами та краплями роси. 

Останній риф 3D

Життя в океані вирує ще більше, ніж на суші. А це чудово демонструє документальний фільм про риф, де навіть найменший мешканець виконує важливу роль. За допомогою цієї стрічки ви поринете в неймовірну екосистему підводного світу.

Цирк дю Солей: казковий світ 3D

В цьому документальному фільмі розповідається про легендарне шоу, у якому беруть участь понад 4000 акторів. Сюжет розгортається навколо романтичної історії кохання чарівника Зарка.  

Крилаті монстри

Фільм розповідає про всі види літаючих створінь, які за весь час населяли землю. Вам прийдеться познайомитися навіть з птерозаврами, які панували в повітряному просторі мезозойської ери. Стрічку створив Девід Аттенборо завдяки National Geographic.

Телескоп Хаббл в 3D

Відео вражає тим, що в ньому взагалі не використовується комп’ютерна графіка. Вам прийдеться споглядати на нашу планету з орбіти, а також зможете полюбуватися безкраєм космосом очима астронавта. Дуже реалістичний фільм, який варто переглядати в 3D.

Які кінострічки Ви переглядаєте з дітьми?

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: