1 квітня Маша захотіла розіграти свого чоловіка

Марія була надзвичайно щаслива поруч з Семеном, вони з першого дня розуміють один одного, знайшли спільну мову. На роботу ідуть разом, разом у відпустки на моря. Вже і донька народилася, виховували також разом, їхньому щастю не було меж.

Коли донька пішла в 5 клас, пара вже виплатила іпотеку й разом вирішили збирати кошти на автомобіль. Ніби нічого не віщувало біди, якби Маша не придумала фатальний розіграш.

Жінка на 1 квітня написала собі з телефону подруги дивне смс, у якому йшлося про те, що у чоловіка вже довгий час є коханка. Марія показала цей телефон чоловікові і сказала:

«Ой, глянь, яке повідомлення мені прийшло. А ну признавайся, тут хтось пише, що у тебе є коханка. Ти дійсно мені зраджуєш? Навіщо ти так зі мною вчинив?”

Чоловік дуже перелякався й закляк, Марія подумала, що його просто здивували такі претензії. Згодом він на одному вдиху випалив: “Ну якщо ти вже це знаєш, тому я не стану приховувати. Я вже давно хотів тобі сказати про це, але ніяк не міг набратися сміливості. Нам потрібно розлучитися, оскільки скоро у нас з Оксаною народиться дитина, вона при надії”.

Семен опустив очі й пішов в кімнату. Маша була шокована й вирішила підгледіти, що робить її чоловік. Той вийняв валізу й почав збирати речі. Жінка підлетіла до нього і сказала все, що вона про нього думає, по народному, самі розумієте, і заліпила йому на додачу.

В цей момент чоловік з запасної кишені у валізі вийняв коробку з каблучкою та вручив її дружині: 

«З першим квітня, я тебе розіграв. Я тебе дуже люблю і не хочу втратити».

Марія розплакалася ще більше й кинулася в обійми чоловіка. За ці хвилини вона зрозуміла, як це страшно втратити коханого, тому вирішила більше так ніколи не жартувати. 

Що Ви думаєте з цього приводу? 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: